www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2023
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY KONTAKT
Sezóna 2023
Sport
Sezóna 2024
Sezóna 2023
Sezóna 2022
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
15.04.2023 10:00 9. okrsek Okrsková soutěž dospělí
22.04.2023 10:00 Želčany Chouzovský rybník, Plameňák MH, Radyňská liga děti
27.05.2023 9:00 Chlum Soutěž MH, Plameňák MH, Radyňská liga děti
27.05.2023 12:00 Horní Lukavice ZČHL dospělí
27.05.2023 13:00 Nezbavětice 16. ročník Pohár starosty obce dospělí
28.05.2023 13:00 Chlum O pohár starosty SDH dospělí
03.06.2023 10:00 Letkov O pohár SDH Letkov, Plameňák MH, Radyňská liga děti
10.06.2023 12:00 Horní Hradiště ZČHL dospělí
10.06.2023 13:00 Šťáhlavy 28. ročník Pohár starosty obce dospělí
11.06.2023 10:00 Štichovice ZČHL dospělí
11.06.2023 13:00 Šťáhlavy Soutěž MH v PÚ, Plameňák MH děti
17.06.2023 13:00 Šťáhlavice O pohár SDH dospělí
01.07.2023 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
02.07.2023 10:00 Štítary ZČHL dospělí
15.07.2023 12:00 Štěnovický Borek ZČHL dospělí
16.07.2023 10:00 Mochtín ZČHL dospělí
22.07.2023 13:00 Chválenice Memoriál M. Šebka a V. Havlíčka dospělí
05.08.2023 12:00 Mokrouše ZČHL dospělí
06.08.2023 10:00 Buková ZČHL dospělí
12.08.2023 12:00 Robčice ZČHL dospělí
12.08.2023 10:00 Únětice Noční soutěž dospělí
13.08.2023 10:00 Únětice ZČHL dospělí
19.08.2023 12:00 Stýskaly ZČHL dospělí
20.08.2023 10:00 Nevřeň ZČHL dospělí
26.08.2023 13:00 Tymákov O pohár SDH dospělí
02.09.2023 12:00 Žákava ZČHL dospělí
02.09.2023 13:00 Losiná Soutěž dospělí
09.09.2023 13:00 Nebílovy 8. ročník pohár SDH Nebílovy dospělí
23.09.2023 13:00 Nezvěstice 21.ročník Pohár starosty obce dospělí
24.09.2023 12:00 Nezvěstice Nezvěstický Plameňák, Plameňák MH děti
14.10.2023 12:00 Blovice Radyňská liga děti
3.11.2023 19:00 Nevřeňské bloudění noční soutěž děti
11.11.2023 8:00 Poslední káď Memoriál Miloslava Pytlíka dospělí
Vyhodnocení sezóny 2023
Okrsek 15.4. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 68.28; 64.75 1. 26.18 25.86 1. 2
2.Mokrouše 70.00 3. NP 27.33 2. 5
3. Nezbavětice 79.08 5. 28.66 31.83 3. 8
4. Letkov 67.99 2. 34.36 NP 6. 8
5. Chlum 71.72 4. 46.11 32.71 5. 9
6. Tymákov 99.37 7. 32.07 32.21 4. 11
7. Šťáhlavice 80.29 6. NP 41.15 7. 13
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 65.79 1. 40.15 26.15 1. 2
2. Chlum 77.11 3. 29.05 54.13 2. 5
3. Želčany 76.12 2. 32.37 NP 4. 6
4. Nezvěstice 83.40 5. 30.69 NP 3. 8
5. Nezbavětice 82.80 4. 41.75 NP 5. 9
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Chouzovy 22.4.2023 foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí útok pořadí součet pořadí
1 Žákava 63.75 1 18.60 1 2
2 Hořehledy 73.67 4 21.30 2 6
3 Želčany 67.34 2 27.38 6 8
4 Dolní Lukavice 77.26 7 25.27 4 11
5 Nepomuk B 78.94 9 23.55 3 12
6 Nebílovy 77.67 8 26.41 5 13
7 Nezvěstice 71.90 3 40.32 14 17
8 Chlum 75.91 5 38.86 13 18
9 Radochovy 89.95 13 27.87 8 21
10 Dnešice A 76.95 6 73.66 16 22
11 Dnešice B 93.62 16 27.79 7 23
12 Štěnovický Borek 82.71 12 32.27 11 23
13 Mokrouše 92.42 15 27.90 9 24
14 Vrčeň 90.68 14 31.22 10 24
15 Šťáhlavy 81.81 11 50.63 15 26
16 Chlumčany 79.96 10 NP 17 27
17 Nepomuk A 100.14 17 36.60 12 29
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Chlum 27.5.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok štafeta trestné body součet časů
1 Žákava 16.34 52.39 68.73
2 Dnešice A 20.12 57.20 77.32
3 Nezvěstice 19.52 60.94 80.46
4 Nebílovy 20.13 61.21 81.34
5 Hořehledy 23.86 61.97 85.83
6 Dolní Lukavice 22.01 66.14 88.15
7 Chlumčany 19.83 68.39 88.22
8 Nepomuk 23.97 65.62 89.59
9 Želčany 20.91 60.72 10 91.63
10 Číčov 22.17 63.09 10 95.26
11 Blovice 29.35 66.37 95.72
12 Radochovy 23.77 73.39 97.16
13 Dnešice B 27.28 70.64 97.92
14 Mokrouše 25.29 73.11 98.40
15 Chlum 46.20 61.86 108.06
16 Štáhlavy 44.52 71.10 10 125.62
17 Vrčeň 26.95 82.76 20 129.71
18 Měcholupy 55.86 117.22 10 183.08
Horní Lukavice 27.5.2023
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,66
2.  Robčice 17,87
3.  Želčany 18,20
4.  Bezděkov pod Třemšínem 18,26
5.  Mokrouše 18,27
6.  Horní Kamenice 18,40
7.  Dehtín 18,44
8.  Únětice 1911 A 18,52
9.  Únětice 1911 B 18,65
10.  Mochtín 18,87
11.  Zahorčice 19,00
12.  Bolkov 19,44
13.  Stýskaly 20,53
14.  Nebílovy 22,13
15.  Hlubyně, Štítary, Bezdědovice, Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nezbavětice 27.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nezbavětice 24:00 21:85
2. Tymákov ´ 23:23 22:11
3. Drahkov 22:44 23:13
4. Chlum 38:17 23:04
5. Šťáhlavice 23:23 26:13
6. Želčany 29:32 24:26
7. Letiny 24:28 25:78
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 27:60 22:55
2. Nezvěstice 25:67 24:63
3. Nezbavětice 24:86 28:12
4. Želčany 28:74 27:42
2B, nástřiky, lepší čas
Chlum 28.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Želčany 16.40 NP
2. Chlum 18.05 17.51
3. Drahkov 19.13 NP
4. Tymákov 19.78 20.44
5. Letiny 28.26 21.13
6. Nezbavětice 32.06 22.34
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 20.49 18.15
2. Chlum 19.33 NP
3. Nezvěstice 21.89 NP
4. Nezbavětice 23.03 22.50
5. Chlumčany 25.63 NP
6. Žákava 43.47 37.75
2B, nástřiky, lepší čas
Letkov 3.6.
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Ledce 0:16.80 0:18.15
2. Žákava 0:17.56 NP
3. Koterov 0:18.92 0:17.58
4. Chlumčany NP 0:18.77
5. Nezvěstice 0:19.19 0:21.40
6. Želčany 0:19.37 0:22.15
7. Obora A 0:19.65 0:21.01
8. Nebílovy 0:19.83 0:25.38
9. Obora B 0:20.12 NP
10. Šťáhlavy 0:27.40 0:21.67
11. Dnešice A 0:23.39 0:22.01
12. Hořehledy 0:23.58 0:24.71
13. Úněšov B 0:29.16 0:23.66
14. Nepomuk 0:28.03 0:23.67
15. Mokrouše 0:24.12 0:30.19
16. Dolní Lukavice 0:24.87 0:26.05
17. Letkov 0:38.82 0:25.43
18. Úněšov A 1:01.91 0:26.27
19. Dnešice B 0:28.89 0:28.22
20. Druztová 1:00.68 0:29.93
21. Přeštice NP NP
2B, nástřiky, lepší čas
Horní Hradiště 10.6.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Robčice 17,52
2.  Mokrouše 17,57
3.  Horní Lukavice 17,61
4.  Únětice 1911 B 17,70
5.  Mochtín 17,87
6.  Želčany 17,92
7.  Dehtín 18,02
8.  Horní Kamenice 18,22
9.  Hlubyně 18,34
10.  Zahorčice 18,64
11.  Štěnovický Borek 18,67
12.  Bolkov 19,00
13.  Útušice 19,28
14.  Žebnice 19,74
15.  Štichovice 19,85
16.  Štítary 20,01
17.  Nebílovy 27,39
18.  Únětice 1911 A, Stýskaly NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 10.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Šťáhlavy 45.09 25.57
2 Nezbavětice 26.94 29.19
3 Drahkov 29.16 26.66
4 Chlum 28.31 26.97
5 Tymákov 29.23 27.67
6 Šťáhlavice 28.47 28.19
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1 Nezvěstice 30.83 26.8
2 Chlum 30.49 43.08
3 Nezbavětice 32.52 38.01
2B, nástřiky, lepší čas
Štichovice 11.6.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,64
2.  Zahorčice 17,00
3.  Horní Lukavice 17,60
4.  Hlubyně 17,68
5.  Dehtín 17,85
6.  Únětice 1911 B 18,36
7.  Mochtín 18,52
8.  Mokrouše 18,76
9.  Želčany 18,83
10.  Stýskaly 18,90
11.  Útušice 19,11
12.  Bolkov 19,97
13.  Žebnice 20,02
14.  Štítary 20,06
15.  Štichovice 20,44
16.  Horní Kamenice 20,64
17.  Město Touškov 28,10
18.  Nebílovy 29,13
19.  Robčice 34,89
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 11.6.
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Plzeň -Koterov 39.06 27.13
2 Želčany 34.58 28.37
3 Žákava 32.56 57.85
4 Radochovy 32.91 44.53
5 Šťáhlavy 53.11 41.01
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1 Chlumčany 33.13 29.55
2 Želčany 29.85 31.54
3 Plzeň -Koterov 54.8 52.3
4 Nezvěstice 77.15 63.13
5 Sedlec 81.48 73.56
6 Šťáhlavy 87.26 NP
Šťáhlavice 17.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1 Nezbavětice 21.2 20.69 41.89
2 Mokrouše 21.6 20.74 42.34
3 Želčany 21.57 23.95 45.52
4 Drahkov 24.2 22.35 46.55
5 Tymákov 26.52 23.21 49.73
6 Šťáhlavice 25.84 23.92 49.76
7 Chlum 25.65 25.98 51.63
8 Šťáhlavy 24.68 28.72 53.4
9 Roupov 55.31 29.29 84.6
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1 Chlum 25.32 23.96 49.28
2 Nezbavětice 36.61 24.49 61.1
3 Šťáhlavice 40.08 34.53 74.61
4 Želčany 30.76 120 150.76
2B, nástřiky, součet časů
Horní Kamenice 1.7.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 16,53
2.  Únětice 1911 A 16,88
3.  Robčice 17,48
4.  Dehtín 17,83
5.  Zahorčice 18,10
6.  Horní Lukavice 18,12
7.  Mokrouše 18,13
8.  Hlubyně 18,17
9.  Želčany 18,40
10.  Mochtín 18,59
11.  Únětice 1911 B 18,70
12.  Štěnovický Borek 19,09
13.  Bolkov 19,12
14.  Štichovice 19,44
15.  Stýskaly 20,02
16.  Nebílovy 20,87
17.  Štítary 31,55
3B, úzké hadice, sklopky
Štítary 2.7.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Zahorčice 17,72
2.  Únětice 1911 B 17,88
3.  Únětice 1911 A 17,96
4.  Želčany 18,43
5.  Horní Lukavice 18,47
6.  Bolkov 18,70
7.  Horní Kamenice 19,06
8.  Robčice 19,23
9.  Štěnovický Borek 20,67
10.  Štítary 21,39
11.  Nebílovy 21,71
12.  Dehtín 22,01
13.  Mokrouše 22,26
14.  Mochtín 23,50
15.  Štichovice 32,48
16.  Stýskaly,  Hlubyně NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 15.7.2023
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,18
2.  Mokrouše 17,55
3.  Horní Kamenice 17,69
4.  Želčany 17,70
5.  Robčice 17,87
6.  Bezdědovice 18,02
7.  Hlubyně 18,30
8.  Útušice 18,67
9.  Únětice 1911 B 18,69
10.  Štítary 19,05
11.  Štěnovický Borek 19,59
12.  Dehtín 19,62
13.  Únětice 1911 A 19,62
14.  Zahorčice 19,63
15.  Nebílovy 19,81
16.  Mochtín 22,23
17.  Štichovice 34,79
18.  Stýskaly, Bolkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 16.7.2023
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,37
2.  Únětice 1911 A 17,42
3.  Horní Kamenice 17,50
4.  Zahorčice 17,58
5.  Robčice 17,84
6.  Mokrouše 18,15
7.  Želčany 18,19
8.  Bolkov 18,62
9.  Útušice 19,11
10.  Hlubyně 19,15
11.  Dehtín 19,45
12.  Mochtín 19,78
13.  Štěnovický Borek 20,67
14.  Stýskaly 23,54
15.  Únětice 1911 B 23,72
16.  Štichovice 30,41
17.  Chlum, Štítary, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 22.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 17.71 17.01
2. Chlum 17.50 18.02
3. Želčany 18.91 17.74
4. Nezbavětice 21.00 17.78
5. Drahkov 21.58 18.76
6. Letkov 20.44 18.92
7. Tymákov 19.78 20.45
8. Šťáhlavice NP 20.02
9. Milínov 21.65 20.42
10. Božkov 24.88 21.03
11. Chválenice 26.08 25.10
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 19.00 20.11
2. Želčany 29.48 20.24
3. Nezbavětice 23.30 20.58
4. Milínov 41.15 25.91
2B, sklopky, lepší čas
Mokrouše 5.8.2023 foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,17
2.  Únětice 1911 B 17,19
3.  Mokrouše 17,31
4.  Únětice 1911 A 17,60
5.  Bezdědovice 17,67
6.  Želčany 18,05
7.  Hlubyně 18,18
8.  Dehtín 18,63
9.  Bolkov 18,90
10.  Chlum 19,11
11.  Štítary 19,26
12.  Mochtín 19,27
13.  Útušice 19,92
14.  Nebílovy 20,15
15.  Štěnovický Borek 20,79
16.  Štichovice 21,10
17.  Tymákov 21,25
18.  Nezbavětice 24,20
19.  Robčice 24,92
20.  Příkosice 32,83
21.  Zahorčice 34,95
22.  Horní Kamenice NP
22.  Hradišťská Lhotka mimo soutěž 20,37
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 18,30
2.  Lužná 18,31
3.  Chlum 18,58
4.  Štěnovický Borek 19,33
5.  Nezbavětice 21,48
6.  Poděvousy 23,91
7.  Únětice 1911 26,55
8.  Chotíkov 35,00
9.  Štítary 36,85
10.  Hradec, Žákava NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Buková 6.8.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,80
2.  Vranovice 17,96
3.  Bolkov 18,04
4.  Mokrouše 18,16
5.  Robčice 18,17
6.  Útušice 18,36
7.  Hlubyně 18,44
8.  Únětice 1911 B 18,54
9.  Želčany 18,61
10.  Horní Lukavice 19,08
11.  Dehtín 19,15
12.  Mochtín 19,47
13.  Štěnovický Borek 19,50
14.  Štítary 19,75
15.  Chlum 20,09
16.  Štichovice 20,31
17.  Nebílovy, Horní Kamenice, Zahorčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Robčice 12.8.2023
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 B 16,86
2.  Horní Kamenice 17,09
3.  Únětice 1911 A 17,26
4.  Dehtín 17,30
5.  Mokrouše 17,33
6.  Hlubyně 17,50
7.  Želčany 17,67
8.  Útušice 17,87
9.  Horní Lukavice 18,06
10.  Štěnovický Borek 18,11
11.  Mochtín 18,39
12.  Chlum 19,35
13.  Stýskaly 19,83
14.  Nezbavětice 22,55
15.  Štichovice 23,77
16.  Tymákov 26,13
17.  Robčice 33,49
18.  Nebílovy, Bolkov, Štítary, Zahorčice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 17,10
2.  Poděvousy 17,39
3.  Štítary 17,47
4.  Hradec 17,54
5.  Lužná 18,04
6.  Štěnovický Borek 18,05
7.  Chotíkov 19,59
8.  Chlum 19,59
9.  Žákava 20,42
10.  Nezbavětice 23,10
11.  Únětice 1911 29,19
12.  Poděvousy Lachtánci NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Únětice - noční soutěž 12.8.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1 Krotějov 14.17
2 Únětice A 14.89
3 Únětice B 15.31
4 Hlubině 15.66
5 Horní Kamenice 15.82
6 Útušice 16.09
7 Želčany 16.46
8 Čelákovy 16.51
9 Dehtín 16.91
10 Mokrouše 16.95
11 Hradišťská Lhotka 17.09
12 Chlum 17.39
13 Štichovice 17.49
14 Zahorčice 17.82
15 Chotíkov 18.81
16 Božkov 22.48
17 Chudenice 23.51
18 Stýskaly 23.77
19 Letiny 27.62
20 Štítary, Skrýchov u Malšic, Příkosice, Mochtín, Drahkov, Bolkov, Štěnovický Borek, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Únětice 13.8.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,88
2.  Únětice 1911 B 17,32
3.  Bezdědovice 17,46
4.  Robčice 17,52
5.  Horní Lukavice 17,55
6.  Sedlčany 17,62
7.  Horní Kamenice 17,98
8.  Mochtín 18,03
9.  Hlubyně 18,26
10.  Útušice 18,32
11.  Dehtín 18,33
12.  Štítary 18,95
13.  Vranovice Peklo 19,00
14.  Chlum 19,22
15.  Nebílovy 19,96
16.  Štichovice 20,30
17.  Mokrouše 22,82
18.  Želčany 24,60
19.  Příkosice 25,55
20.  Stýskaly 26,50
21.  Zahorčice, Letiny, Božkov, Krotějov, Štěnovický Borek, Skrýchov u Malšic, Bolkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Stýskaly 19.8.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,95
2.  Horní Lukavice 17,43
3.  Mokrouše 17,53
4.  Robčice 17,82
5.  Útušice 17,86
6.  Mochtín 17,95
7.  Únětice 1911 B 18,05
8.  Bolkov 18,55
9.  Stýskaly 18,55
10.  Štichovice 18,69
11.  Štítary 18,76
12.  Želčany 19,12
13.  Obora 19,25
14.  Nebílovy 19,54
15.  Horní Kamenice 19,64
16.  Hlubyně 19,94
17.  Štěnovický Borek 20,31
18.  Dehtín 21,66
19.  Žichlice 26,45
20.  Zahorčice 28,86
21.  Stýskaly 5,9 NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nevřeň 20.8.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,43
2.  Horní Kamenice 17,43
3.  Bezdědovice 17,77
4.  Želčany 17,78
5.  Hlubyně 17,94
6.  Dehtín 17,95
7.  Únětice 1911 B 18,09
8.  Mokrouše 18,19
9.  Zahorčice 18,19
10.  Mochtín 18,41
11.  Horní Lukavice 18,49
12.  Stýskaly 18,67
13.  Útušice 18,69
14.  Štichovice 18,74
15.  Obora 19,55
16.  Bolkov 20,66
17.  Štítary 22,97
18.  Štěnovický Borek 24,38
19.  Robčice 24,49
20.  Žebnice, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 26.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Mokrouše 21.11 19.87 40.98
2. Chlum 20.19 22.16 42.35
3. Nevid 23.35 22.11 45.46
4. Hradišťská Lhotka 24.34 25.33 49.67
5. Tymákov 28.00 24.65 52.65
6. Nezbavětice 23.82 37.23 61.05
7. Šťáhlavice 32.88 28.93 61.81
8. Želčany 40.19 23.56 63.75
9. Červený Hrádek 32.24 32.43 64.67
10. TJ Sokol Tymákov 51.13 27.78 78.91
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 39.32 25.48 64.80
2. Nevid 37.66 33.06 70.72
3. Nezvěstice 35.75 36.52 72.27
4. Nezbavětice B 40.69 32.77 73.46
5. Červený Hrádek 54.87 40.26 95.13
6. Nezbavětice A 72.60 29.09 101.69
2B, nástřiky, součet časů
Žakava 2.9.2023
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,35
2.  Hlubyně 17,81
3.  Bolkov 17,98
4.  Robčice 18,13
5.  Horní Kamenice 18,30
6.  Mochtín 18,46
7.  Dehtín 18,46
8.  Želčany 18,63
9.  Útušice 18,66
10.  Štichovice 18,69
11.  Mokrouše 18,75
12.  Zahorčice 18,75
13.  Chlum 19,40
14.  Stýskaly 20,06
15.  Bezdědovice 20,14
16.  Štěnovický Borek 20,74
17.  Únětice 1911 B 21,11
18.  Hradišťská Lhotka 31,95
19.  Nebílovy, Štítary, Žákava, Horní Lukavice, Žákava B NP
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 3.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nezbavětice NP 22.01
2. Chlum NP 22.38
3. Želčany 23.48 22.94
4. Štěnovický Borek 23.59 28.45
5. Tymákov 23.73 24.61
6. Drahkov 24.51 24.64
7. Letiny NP NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 23.18 25.26
2. Chlum 29.04 26.18
3. Nezvěstice 29.05 26.95
4. Nezbavětice 29.6 28.03
5. Štěnovický Borek 29.32 28.23
2B, široké, nástřiky, lepší čas
Nebílovy 9.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Chlum 16.63 17.53
2. Nebílovy 17.11 18.72
3. Nezbavětice 18.34 17.39
4. Mračnice 20.16 18.01
5. Útušice 18.64 18.04
6. Letiny 18.44 18.28
7. Čelákovy 18.92 20.22
8. Chocenice 19.17 19.96
9. Drahkov NP 19.29
10. Želčany 19.64 19.64
11. Dnešice 24.02 21.2
12. Tymákov 21.72 23.18
13. Nebílovy 35+ 22.24 23.39
14. Dolce 27.12 40.01
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 27.25 18.26
2. Nezbavětice A 19.31 NP
3. Želčany 20.99 21.56
4. Nezvěstice 22.09 NP
5. Dolce 23.79 25.07
6. Nezbavětice B 25.67 24.98
7. Chocenice 30.79 26.9
2B, sklopky, nástřiky, lepší čas
Nezvěstice 23.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Mokrouše 16.76 14.60 31.36
2. Chlum 18.60 15.66 34.26
3. Stýskaly 18.80 16.15 34.95
4. Nezbavětice 18.99 16.26 35.25
5. Žákava 19.66 16.92 36.58
6. Želčany 17.71 27.60 45.31
7. Drahkov 20.64
7. Příkosice 20.64
9. Nezvěstice 21.73
10. Šťáhlavy 24.83
11. Robčice 43.21
12. Milínov 74.23
13. Únětice B, Letiny NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 23.64 20.02 43.66
2. Nezbavětice 21.46 23.68 45.14
3. Milínov 27.42 22.18 49.60
4. Chlum 29.82
5. Želčany, Žákava NP
muži: základní kolo 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Nezvěstice 24.9. foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Ledce 15.15 13.96
2. Žákava 14.36 15.22
3. Želčany A 18.10 18.76
4. Nezvěstice 18.91 18.35
5. Šťáhlavy 24.14 20.70
6. Mokrouše 21.62 20.98
7. Chlum 26.24 21.33
8. Želčany B 22.97 22.57
2B, sklopky, lepší čas
Blovice 14.10. foto
Družstva starších
Místo Družstvo součet bodů
1. Želčany I. 8
2. Chlumčany I. 19
3. Dobřany I. 26
4. Dolní Lukavice I. 26
5. Střížovice 27
6. Nepomuk I. 38
7. Nebílovv I. 41
8. Hořehledv 43
9. Chlumčany II. 53
10. Dnešice 54
11. Nepomuk II. 55
12. Dolní Lukavice II. 58
13. Sedlec 58
14. Blovice 58
15. Žákavá 60
16. Zelčany II. 61
17. Radochovv 61
18. Mokrouše 67
19. Stěnovický Borek 71
20. Chotěšov 76
21. Měcholupy 86
22. Dobřany II. 94
23. Blovice II. 94
24. Cíčov 100
25. Vrčeň 106
26. Sťahlavv 111
27. Letiny 112
28. Rožmitál p.Tř. I. 131
29. Rožmitál p.Tř. II. 180
Nevřeň 3.11.
Družstva starších
Místo Družstvo součet bodů
1. Stýsklay A 17
2. Obora A 35
3. Město Touškov 41
4. Obora B 42
5. Horní Bělá 48
6. Mokrouše 52
7. Chotíkov A 54
8. Ledce A 54
9. Líně B 60
10. Úněšov B 60
11. Druztová 66
12. Tlučná B 67
13. Ledce B 69
14. Tlučná A 70
15. Žichlice 70
16. Zbůch B 75
17. Úněšov A 84
18. Bučí 85
19. Horní Hradiště 94
20. Kožlany 98
21. Úněšov C 101
22. Mrtník B 106
23. Chotíkov B 120
24. Senec 128
25. Kaznějov 131
26. Zbůch A 141
27. Mrtník A 145
28. Nýřany 159
Detailní rozpis
Poslední káď 11.11.
Družstva muži
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Mokrouše 20.13 19.90 40.03
2. Kostelec A 20.08 20.26 40.34
3. Hradišťská Lhotka 20.92 22.79 43.71
4. Oplot 21.16 22.81 43.97
5. Příšov 22.55 23.00 45.55
6. Kostelec B 22.74 23.82 46.56
7. Uněšov 24.72
8. Bezděkov 24.90
9. Myslovice 25.07
10. Nevřeň B 29.37
11. Bolevec B 29.49
12. Stýskaly 31.23
13. Bolevec A 32.75
14. Obora 33.18
15. Tatiná 39.90
16. Doubravka 43.41
17. Dolínek NP
4 krátké savice, 2B, široké hadice, sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2023
Muži Děti
Soutěže
umístění počet umístění počet
1. 3x 6. 2x
2. 4x 13. 1x
3. 2x 14. 1x
4. 1x 15. 1x
5. 2x 18. 1x
6 1x
7. 1x
8. 2x
10. 1x
11. 1x
13. 1x
17. 1x
Ligy
ZČHL 3. Plameňák 3.
9. okrsek 5.
20 soutěží + 2 ligy 6 soutěží
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 26 soutěží!